Nissan Navara 2.3 dCi 4WD Tekna | MOMS | Lågmil | Diff | 3475kr/mån
-
2 979 mil
-
Diesel
-
Automat
Vår grundidé bygger på försäljning av bättre begagnade & svensk-sålda bilar till riktigt schyssta priser.
Vi har funnits på marknaden sedan milleniumskiftet. Efter många år i branschen har vi lyckats knyta till oss de bästa av kontakter vilket har medfört ett stort utbud, hög kundnöjdhet och alltid slagkraftiga prissättningar.
Vi köper, säljer, byter och förmedlar fordon i alla prisklasser. Våra kunder är både företagare och privatpersoner och dom bor egentligen vart som helst i Sverige, och ibland till och med utomlands. Vi jobbar varje dag för att på bästa tänkbara sätt leverera schyssta och förtroendegivande affärer.
AMCAP är stolta medlemmar i MRF (Motorbranschens Riksförbund) som alltid varit, och alltid kommer att vara organisationen för den seriösa delen av bilbranschen. MRF ställer höga krav på oss som medlemmar - detta främst när det kommer till affärsmannaskap, miljö, kvalitet, garantier och kompetens.
Vi ser inte kunden enbart som en bilaffär - utan början på en lång och god affärsrelation där du som kund kommer tillbaka med glädje och tillit.
Välkomna!
|
|